Aikataulut

Perjantai 4.8.
16.30 - 17.00VV55Viherpeukku-lava
17.05 - 17.35AnTTTi & KooWeePäälava
17.40 - 18.10PakkosyöttöViherpeukku-lava
18.20 - 18.50HammertimePäälava
19.00 - 19.30HuoraViherpeukku-lava
19.40 - 20.25Pää KiiPäälava
20.35 - 21.05Ravage RitualViherpeukku-lava
21.15 - 22.05MC TaakibörstaPäälava
22.15 - 22.55Eevil StööViherpeukku-lava
23.05 - 23.55Anal ThunderPäälava
Lauantai 5.8.
12.00 - 13.00Bissebingo ShowPäälava
13.05 - 13.55Out Of BreathViherpeukku-lava
13.40 - 14.10Miettiin MegaforcePäälava
14.15 - 14.45PuhelinseksiViherpeukku-lava
14.50 - 15.20KesäPäälava
15.25 - 15.55Lapin HelvettiViherpeukku-lava
16.00 - 16.30ForeseenPäälava
16.35 - 17.051981Viherpeukku-lava
17.10 - 17.40Become A ThreatPäälava
17.45 - 18.15UnkindViherpeukku-lava
18.20 - 19.05Petos, Jontti & ShakaPäälava
19.10 - 19.40WastedViherpeukku-lava
19.45 - 20.30RadiopuhelimetPäälava
20.35 - 21.15Julma HViherpeukku-lava
21.25 - 22.10AtomirottaPäälava
22.15 - 22.45Eläköön Elämä!Viherpeukku-lava
23.00 - 00.00Madball (USA)Päälava